Seminarium z Romanem Nachtem „Czasy w jakich żyjemy”

Roman Nacht - od niedawna  zamieszkały w Polsce wcześniej mieszkał, leczył i prowadził seminaria  w wielu krajach : Izraelu, USA, Niemczech.

Człowiek o ogromnej wiedzy, o niezwykłym, pełnym miłości  spojrzeniu na świat, który pomógł  wielu ludziom.  Propagator nowych metod badawczych  dot. zdrowia  człowieka, medycyny holopatycznej -  uważanej za medycynę XXI wieku. Posiadający wnikliwe spojrzenie  na  świat, świadomy współczesnych zagrożeń skierowanych ku człowiekowi i światu, który chętnie podzieli się swoją  ogromną  wiedzą. A wiedza  tego człowieka  dotyczy podstaw bytu człowieka, którą ubogacił   poznając  język  hebrajski, co pozwoliło mu  studiować  oryginalne, stare teksty  dotyczące  historii człowieka min -  teksty biblijne.

W programie seminarium:

Skąd się wzięliśmy na Ziemi?

Kto jest kim w tym świecie?

Tajne bractwa: iluminaci, sabateiści – reinkarnacje i wcielenia

Religie nie zdały egzaminu, szkodliwe programy hipnotyczne

Jakość i wartość energii, prawo identyfikacji

Galaktyczni ochotnicy – pozytywny wpływ zjawiska UFO na rozwój świadomości, światy eteryczne i światy częściowo materialne, „Jasna intencja”

Wędrówka ludów jako narzędzie obniżania stanu rozwijającej się świadomości duchowej

„Czarne projekty”, zaginieni uczeni,

Trzy alternatywy iluminatów, Alternatywa 3

Nowe podejście do zdrowia: medycyna holopatyczna

 

Istnieje  możliwość  osobistej konsultacji  z R.Nachtem. W związku z tym -  osoby z problemami zdrowotnymi proszone są  o wcześniejsza rejestrację. Niestety nie możemy zagwarantować wszystkim takiej możliwości. Liczba miejsc jest  ograniczona.

Czas  i miejsce :   25 luty (sobota)   LegeArtis Aleja Legionów 40f – Łomża, godz: 11-18

Wpłata:       do 22.02.2017 – 100 zł

                      od 23.02.2015 – 120 zł

dla uczęszczających na zajęcia jogi w Legeartis przewidziana zniżka 20%            

 

prosimy o potwierdzenie tel. 600 481 698 lub 792 711 531, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.