ZapraszamY na kolejny warsztat Nowych Ustawień Systemowych 9 wrzesień - niedziela, godzina 19.00.

Zapraszamy was po to, aby wrócić do korzeni, uzdrowić, naprawić wszystko w intencji pojednania, przyłączenia wykluczonych, aby mógł zagościć spokój i radość.

Będziemy zajmować się tym, co było bolesne, przemilczane, schowane w rodzie, po to, aby:
- już dłużej nie musiało to się powtarzać w kolejnych pokoleniach.
- odnaleźć wewnętrzną siłę, spokój i szczęście...
- rozwijać się i podążać za swoją duszą, duszą ,która ma wyznaczony cel,cel ,który musimy odkryć i zaakceptować


Podczas warsztatu pracujemy wszyscy - nie tylko osoby ustawiające. Każdy poruszony temat dotyka w nas takiej części, która może zacząć swój rozwój właśnie od tego momentu. Będąc reprezentantem mamy szansę, aby uruchomić w sobie wewnętrzny proces zdrowienia, czego wiele osób wielokrotnie doświadczyło..
W ustawieniach zajmujemy się różnymi tematami, np. z uzależnieniami, problemami z dziećmi które nierzadko biorą coś na siebie, żeby odciążyć bliskie im osoby, ale i również w obszarze naszej pracy, zarabiania pieniędzy, sukcesu, związków. Terapię systemową rodzin polecam każdemu nazywam ją często " terapią rodowej pomocy".

Ilość miejsc jest ograniczona.


Zapisz się teraz, aby zapewnić sobie miejsce na warsztacie. Koszt : osoba ustawiana 250 zł. Reprezentanci 70zł. Osoby korzystające i biorące udział w zajęciach jogi i wcześniejszych warsztatach warsztatach: 200 zł osoba ustawiana, reprezentant 30 zł.