Dr Michael Levi naukowiec zajmujący się immunologią, laureat światowej organizacji zdrowia – WHO - stwierdził, że alergia to fobia układu immunologicznego.

 Znasz ludzi, którzy mając alergie po zaśnięciu lub odwróceniu uwagi pozbywali się tych alegii?? Ja znam, a to oznacza, że dzieje się tam coś na poziomie neurologicznym jak i fizjologicznym. Jasne, że musisz się odczulić lub "zapomnieć " o alergii. Alergie mogą spontanicznie ustąpić po tym, jak osoba dokona zmiany w wyniku pracy psychologicznej.

W środę będziemy to robić! Metafora, że alergia jest fobią systemu immunologicznego jest więc słuszna. Przyjdź i poznaj proces jak krok po kroku pozbyć się fobii, jak pozbyć się alergii. Pomożesz tym, którzy tej pomocy potrzebują i pomożesz też sobie. Jeśli boisz się pająków, myszy, węży, zamkniętych pomieszczeń, to raz na zawsze tego się pozbędziesz. Rezerwacja telefoniczna, pozostałe informacje również. Po naszych warsztatach wyjdziesz bogatszy w wiedzę, wolny od lęków. Zapytaj się tych, którzy już byli na naszych warsztatach.

 

kontakt telefoniczy: 792 711 531 lub 600 481 698