Komentarze   

# Ania 2015-02-27 22:41
Właśnie minął rok jak uczęszczam na jogę. Przyszłam bo miałam skierowanie na kolejny zabieg usunięcia torbieli, nie chcialam znowu "iść pod nóż", postanowiłam, że spróbuję poćwiczyć przez rok i zobaczę jaki będzie skutek. Efekty przeszły moje najśmielsze oczekiwania: Jestem zdrowa, po torbielach nie ma ani śladu.
A to jeszcze nie wszystko. Moje ciało jest teraz bardziej elastyczne i sprężyste, kręgoslup wygina się we wlaściwy łuk. Stawy też mi coraz mniej dokuczają, jednym słowem ciało wraca do zdrowia.
A dusza? Przyszłam zagubiona i przygnębiona, nie miałam ochoty na towarzystwo innych. Byłam cicha i zamknięta w sobie, wiecznie smutna. Z czasem zaczęłam dostrzegać w życiu to, co najważniejsze, poczułam głęboką harmonię duszy z ciałem, odkryłam swoje "wewnętrzne ja", zrozumiałam jak podejmować właściwe decyzje, zobaczyłam, że można czerpać radość z kontaktów z ludźmi, zaczęłam się wreszcie uśmiechać. Choć jeszcze dużo pracy przede mną to jestem na właściwej drodze.
Odpowiedz
# Małgosia 2015-03-07 19:20
Co dały mi zajęcia jogi?:
– osiągnęłam większy spokój wewnętrzny, równowagę i harmonię duszy i ciała.
- mam więcej tolerancji dla innych ludzi,
- przeżywanie chwili obecnej daje mi radość życia, poczucie spokoju,
– po raz pierwszy od czasu wypadku samochodowego pozwoliłam przechylić się w tył partnerowi w tańcu. Moja głowa była prawie na ziemi. To jakiś cud. Dodam, że przez dwa lata po wypadku w ogóle nie tańczyłam.
- rozluźniły mi się mięśnie pleców – do tej pory żaden masażysta i rehabilitacja nie były w stanie mi pomóc.
- miałam przykurcz mięśnia w prawej nodze, bolące biodro i bolący pośladek – nie ma po nim śladu.
- mogę odwracać szyją w prawą i lewą stronę – od czasu wypadku było to niemożliwe.
- zniknęły (znacznie) drętwienia dłoni podczas snu, spowodowane uciskiem na rdzeń kręgosłupa.
- mam lepszą pamięć i koncentrację.
- mam więcej siły i mogę krócej spać.
Odpowiedz
# Marek 2015-03-07 19:27
Będąc w odwiedzinach u swojej rodziny po przylocie na urlop do Polski z Hiszpanii wybrałem się na zajęcia jogi prowadzone przez ośrodek Szagal w Łomży.
Na jogę chodzę też w Hiszpanii w miejscowości Segovia i chcę napisać, że zajęcia jogi w Łomży są zupełnie inne, bogatsze ruchowo, urozmaicone prowadzone inaczej z większą ilością asan.
Zazdroszczę :-) wam takiej jogi.
Marek z Segovia.
Odpowiedz
# Iva i Tomek 2015-03-12 07:19
Z początkiem września 2013 roku udało nam się zaprzestać palenia papierosów. Dokonaliśmy tej sztuki głównie dzięki Twojej metodzie Wojtku :D za co jesteśmy Ci bardzo wdzięczni. Jesteśmy przekonani że to właśnie dzięki Twojej metodzie tak się stało ponieważ wcześniej wielokrotnie próbowaliśmy skończyć z nałogiem palenia tytoniu i zawsze kończyło się to niepowodzeniem. Od momentu naszego spotkania we wrześniu 2013 roku nie mamy chęci do zapalenia papierosa i nie palimy! Jest to dla nas tym większy powód do zadowolenia gdyż byliśmy nałogowymi palaczami, palącymi ponad 20 papierosów dziennie (każde z nas).
Dziękujemy!
Pozdrawiamy,
Iva i Tomek
Odpowiedz
# aneta 2015-03-12 09:51
JOGA jest to MOJA DROGA do odnalezienia siebie (prawdy o sobie samej), poznania siebie, do bycia lepszym człowiekiem.
Ktoś mądry kiedyś powiedział: Zwyciężysz siebie, zwyciężysz cały świat.
Joga pozwala mi wejrzeć w siebie, przyglądać się sobie, mieć dystans do siebie, śmiać się z siebie i nie traktować siebie aż tak serio :-) . Teraz wiem, że poznając i rozumiejąc siebie, bardziej rozumiem i akceptuję ludzi takimi jacy są. Pozwalam sobie i innym na popełnianie błędów. Bez osądzania, co oczywiście nie jest proste.
Znalazłam wreszcie swój wew. spokój, radość i zadowolenie, które łatwo mi jest już przywołać. Radość i zadowolenie to jedno z nakazów jogi (Santosha). Jest to przecież tak ważne dla każdego człowieka!
Co jeszcze? Oczywiście jestem zdrowa, kłopoty z trawieniem zniknęły, mam coraz bardziej elastyczny kręgosłup, po wypadku sam. doszłam do siebie zadziwiająco szybko.
I ważne jest to, że LUBIĘ SIEBIE :lol:
Om shanti
aneta wałkuska (dznana)
Odpowiedz
# Irena 2015-03-14 12:45
Polecam wszystkim ten ośrodek. Zajęcia prowadzone są przez prawdziwych profesjonalistów. Bardzo pomogli mi w najtrudniejszych chwilach mojego życia. Ogromnie dziękuję Wojtkowi, który potrafi wyprowadzić człowieka z najtrudniejszego zakrętu. Cieszę się że zaczęło o tym ośrodku być głośno.
Pozdrawiam i życzę samych sukcesów.
Odpowiedz
# Bartek 2015-03-16 11:24
Niedzielne spotkanie z Panem Romanem Nachtem to wspaniale spędzony czas. Mnóstwo ciekawych informacji, spojrzenie na świat z zupełnie innej perspektywy.
Porcja wiedzy o holopatii, metodzie leczenia otwiera oczy widzom i pokazuje nowe możliwości poprawy zdrowia.
Jak tylko będzie możliwość - wezmę udział w kolejnym spotkaniu z Panem Romanem.
Serdecznie polecam.
Odpowiedz
# Agnieszka 2015-03-22 21:07
Polecam wszystkim te zajęcia, a przede wszystkim osobom takim jak ja, około 38 lat, z bolącym kręgosłupem, prowadzącym siedzący tryb życia. Szczególnie jeśli niekoniecznie widzicie siebie skaczących na stepach i aerobikach. :lol: Te ćwiczenia poprawiają samopoczucie, rozciągają, bóle z czasem ustępują.
Odpowiedz
# Kinga 2015-04-02 20:45
Zajęcia z Panem Romanem Nachtem, które odbyły się dwa tygodnie temu były ciekawym doświadczeniem. Otworzyły mi oczy na rzeczy, z których nie zdawałam sobie sprawy.
Cudownym pomysłem okazała się wspólna joga w większym gronie, a także relaks przy dźwiękach mis.
Mam nadzieję, że jeszcze będę mogła uczestniczyć w podobnym wydarzeniu :)
Odpowiedz
# Ewa 2015-09-07 08:55
Joga daje mi dużo pozytywnej energii. Jest to świetny czas spędzony na dążeniu do pokonywania własnych słabości. Pozwala oderwać się od codzienności:) polecam każdemu, by chociaż spróbować:)
Odpowiedz
# RE: OpinieJoginka 2018-05-16 17:25
Na zajęcia jogi prowadzone przez Wojtka i Anetkę chodzę od ok. 2 lat. Nie żałuje żadnej chwili spędzonej na macie. Miałam okazję być na innych warsztatach i zajęciach jogi, które bardziej od praktyki klasycznej jogi przypominały aerobik.
Gdy przyszłam po raz pierwszy trochę wystraszyłam się formy prowadzenia zajęć, z czasem wszystko zrozumiałam. Bez pośpiechu wykonywane asany zgrane z technikami oddechowymi oraz końcowym relaksem i krótką medytacją są dla mnie sposobem na podładowanie baterii. Przez te 2 lata stałam się innym człowiekiem. Niby ta sama, świat, w którym żyje też ten sam, ale inaczej go postrzegam. Jest kolorowy, pachnący, dźwięczny, smaczny. Już nie jadę na autopilocie. Chwytam dzień i czekam z uśmiechem na to co przyniesie życie a czas po prostu płynie wolniej. Jeżeli to czytasz to pewnie szukasz... bądź nawet czegoś potrzebujesz. Wiedz, że nic nie dzieje się przez przypadek. Pozdrawiam i mam nadzieję, że spotkamy się na macie.
Odpowiedz
# RE: OpinieAgnieszka 2018-06-19 20:02
Miałam dużo szczęścia, że trafiłam do Lege Artis :) Wspaniałe miejsce, które pomogło mi odzyskać spokój i radość. Wojtek i Anetka, to cudowni ludzie, którzy potrafią zarażać swoją pasją i sprawić, by wreszcie słuchać siebie. Teraz wiem, że powinnam już dawno zacząć ćwiczyć jogę, ale może musiałam dojrzeć :).
Szczerze polecam Lege Artis.
Agnieszka
Odpowiedz
# RE: OpinieHalina Popławska 2018-07-09 08:02
Anetka, to profesjonalistka, robi wspaniałe masaże, staram się regularnie korzystać z tych dobrodziejstw. Dobroczynne działanie masażu jest nie do przecenienia, a fachowość wykonania jest również nie do przecenienia. Gorąco polecam wszystkim, którym zależy na własnym zdrowiu :)
Odpowiedz
# RE: OpinieMarta Miller 2018-07-09 08:14
Masaż,w wykonaniu Anetki to wspaniała przygoda, dla ciała i dla ducha. Ma magiczne ręce, które sprawiają, że nie tylko znikają wszelkie dolegliwości, ale ciało jest zrelaksowane, a skóra nawilżona. Korzystałam nie tylko sama, ale również moi znajomi, wszyscy bylismy zachwyceni. Gorąco polecam
Odpowiedz
# masaże ajurwedyjskieDorota Rolak 2018-08-28 12:20
Od jakiegoś czasu korzystam z cudownych masaży wykonywanych przez Anetkę . Cudowna osoba z dużą intuicją i szczerą chęcią pomocy innym . Co mi dały te masaże? Odzyskałam spokój, skończyły się problemy zdrowotne , jestem pełna energii. Moment kiedy trafiłam w ręce Anetki , był najgorszym okresem mojego 51 -letniego życia i jestem pewna , że masaże pozwoliły mi szybciej odzyskać równowagę i mieć wystarczająco siły na podniesienie się z kolan . Korzystał z nich również mój brat i mój mąż, obaj byli bardzo zadowoleni i zaskoczeni efektem masażu . Polecam każdemu.
Odpowiedz
# RE: OpinieAleksandra Chaberek 2018-09-18 07:25
Byłam ostatnio na masażu u Anety... kolejny raz.... i znowu było inaczej. Ale za każdym razem jest to doznanie dopełnienia. Jakby masaż Anety pozwalał mojemu ciału, ale również mojej duszy, żeby to co jest zaczęte, jest w trakcie, nieraz w zastoju, mogło ruszyć dalej. Pamiętam, jak kiedyś przyszłam do niej wyczerpana psychicznie, położyłam się na stół, poczułam ciepło i zapach oleju kokosowego i dotyk i zasnęłam. Obudziłam się ukojona, wyciszona i moje ciało w końcu połączyło się z moją głową - było ciężkie i zmęczone, ale tak przyjemnie, jak w dzieciństwie po dniu jeżdżenia na łyżwach - i to połączenie pozwoliło mi w końcu odpocząć i nabrać sił.
Trudno jest opisać, to co się dzieję w tym małym, ciepłym, pachnącym pokoiku, ale na pewno jest to DOBRE.
Dziękuję Anetko.
Odpowiedz
# OPINIEEartha 2019-10-23 13:40
Hej dzięki za post !

Also visit my blog - Inga: http://spkopernik.nysa.pl/
Odpowiedz
# OPINIEMonroe 2019-11-11 12:43
Cześć chciałem tylko powiedzieć, że strona strasznie długo się uruchamia.


Feel free to visit my web site; Teofil Roszak: http://konsolidacjakredytow.rzeszow.pl/
Odpowiedz

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież